לעזרה בהזמנות מלונות בכל העולם לבודדים ולקבוצות, ללא עמלות הזמנה חייגו : 03-6206147


ראו עוד מידע על כפרי זגוריה 

 

 

 

הזמנת מלון בישראל


 


 

 

 

דירות נופש באילת

דירות נופש באילת

הזמנת מלון או דירות נופש באילת ללא עמלות הזמנה לחצו כאן

בחירת מלון לנופש באילת אינה בחירה קלה, מספרם הרב של ההצעות המוצעות באינטרנט הופכים את הזמנת המלון באילת לחלק מאיתנו לסיוט של ממש, לפעמים אנחנו מוותרים על אילת רק מכמות האפשרויות והמחירים הגבוהים.
מה גם שבעלות של מלון 5 כוכבים באילת, כמעט תמיד ניתן לנסוע לסופ"ש חלומי בבודפשט, באחד מאיי יוון המדהימים וכיוצ"ב, אבל לעתים כל הסיפור של טיסה, ובידוק, והגעה אל היעד ובזבוז יום שלם על שדות תעופה, לא מתאים לנו ולכן יש לנו את אילת.
עם זאת כאמור מאחר והמלונות היקרים באילת, הם יקרים עד כדי כך שהם מאלצים אותנו לחשוב על אלטרנטיבות אחרות מישראל, אני מציע לכם לחשוב יותר בקטן, אם באילת אז מלון 3 כוכבים יכול לחסוך לכם מאות עד אלפי שקלים, בס"ה ההבדלים בין בתי המלון הגדולים באילת לבתי המלון הקטנים יותר אינו גדול, בגדולים ובמפוארים ללא ספק קיימים יותר שרותים, אך באופן סטטיסטי כמעט ברוב השרותים המיוחדים אתם לא ממש משתמשים, ואם כך הדבר אז מדוע לשלם על כך כך הרבה שרותים בלתי חיוניים.
לפני כחודש וחצי לקחתי את בת זוגתי וירדנו לאילת, לקראת סוף החורף מצאנו סוף שבוע שטוף שמש והחלטנו לעשות סופ"ש ספונטאני באילת, זכרנו כי בפעם הקודמת באילת הינו באחד המלונות המפוארים ביותר ושילמנו כ 2500 ש"ח על סוף שבוע וללא ממש השתמשנו בכל מה שהיה למלון להציע.
הפעם הלכנו על מלון בסיסי, פשוט ונעים רק 3 כוכבים – את החיסכון בעלויות הלינה הוצאנו על מסעדות ברמה, פינוקים שפחדנו להרשות לעצמנו בפעם הקודמת ועוד, בסה"כ חזרנו מאד מרוצים, למה לשלם 2500 ש"ח על מקום לשים את הראש בלילה, שניתן להוציא 800 ש"ח על מקום אחר לשים את הראש, התענוג הגדול של אילת אינו בין 4 הקירות במלון, תענוג כזה ניתן למצוא גם בתל אביב, אשדוד, ונס ציונה.
ירדנו לאילת כי רצינו להנות מאילת עצמה ומכל הכיף שיש לה להציע. דברי סיכום, השקיעו את כספכם באופן נבון ותהנו יותר, רוב השרותים הניתנים במלונות 5 כוכבים אלה שעושים אותו יקר להחריד הם שימושים שהסיכוי שתשתמשו בהם הוא נמוך ולכן קצת חבל על הכסף, הזמינו סוף שבוע במלון 3-4 כוכבים, תחסכו כ 1000 עד 1500 ש"ח ועם הכסף הזה תעשו חיים באילת עם מסעדות טובות, אלכוהול ועוד, לא חבל להשקיע 1500 ש"ח על מלון עם בריכה ענקית שסגורה בחורף בכל מקרה?, אגב [ גם במלונות 3 כוכבים באילת יש בריכה ].
ואם כבר בחרתם כן ללכת על מלון 5 כוכבים באילת, בידקו גם את העלויות של חופשה באיי יוון, תופתעו לחופשה באיי יוון בהשוואה לסוף שבוע במלון 5 כוכבים באילת, זולה בהרבה!
מוצע כחומר למחשבה למתכננים ירידה לסופ"ש במלונות אילת.

 איי יוון   הזמנת מלון באינטרנט